Газобетон сильно намокає?

Газобетон – високопористий матеріал зі складною структурою, що пропускає воду і пар майже так само добре, як натуральне дерево. Неправильна інтерпретація даної властивості матеріалу часто призводить до виникнення цілого ряду помилок щодо «промокаємості» газобетону, необхідності суцільної гідроізоляції стін, неможливості залишити недобудований котедж без даху і т.п.

Давайте розглянемо простий приклад: шматок деревини прекрасно вбирає вологу, проте швидко висихає, віддаючи воду назад в атмосферу, і при цьому не втрачає своїх властивостей. Саме за таким принципом працює і структура газобетону – складна конструкція пір і поздовжніх капілярів легко наповнюється вологою і легко випускає її при підвищенні температури повітря.

На відміну від дерева, газобетон не жолобиться при висиханні і не схильний до дії цвілі і грибка, а також відрізняється прекрасною морозостійкістю. Дрібні пори в матеріалі забезпечують достатній простір в той момент, коли вода перетворюється в лід і збільшується в об’ємі, дозволяючи уникнути виникнення тріщин в стінах в холодну пору року.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя