Побудували будинок в стилі хай-тек

Кожен з нас але хоч раз представляв свій майбутній будинок, яким він буде, де він буде, а можливо хтось свій будинок вже навіть намалював. Так що заважає реалізувати цю мрію? Приходьте, покажіть або розкажіть яким Ви бачите свій майбутній будинок і наші архітектори розроблять для Вас проект.

І саме так вчинив власник даного будинку. Він в точності описав свої побажання, ми розробили індивідуальний проект і реалізували його. Це шикарний, двоповерховий будинок площею 149м2 виконаний в сучасному стилі.

У будинку простора і відкрите планування з великою кухнею-вітальні, кабінетом, трьома спальнями, двома санвузлами і цікавою дворівневої терасою.

На фасаді будинку ми використовували додатковий утеплювач .. А для самої обробки була обрана структурна штукатурка “Баранек”. Як ми вже сказали будинок виконаний в сучасному стилі з плоскою покрівлею яка, як і великий балкон-тераса, накрита ПВХ мембраною. Настил тераси на 1-му поверсі і перила з дерев’яного соснового бруса з просоченням.

Вибирайте проект на нашому сайті в розділі  Проекти або приносьте свій проект і ми реалізуємо Вашу мрію вже до кінця року.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя