Як вибрати проект будинку відповідно до бюджету?

Питання на чому можна заощадити, а без чого обійтися не можна, буде завжди актуальний. Очевидно, що є речі без яких обійтися ніяк не можна, наприклад, спальні або ванна кімната, але ось велика тераса або гараж, безумовно розкіш. Краще витратити ці гроші на облаштування житлового простору.

Але є моменти, які здаються зайвими, але на ділі такими не є. Наприклад, цокольний поверх, нехтувати ним не варто. Звичайно ж якщо дозволяє грунт. Витрати бетону на стіни цокольного поверху ненабагато перевищать витрати на звичайний стрічковий фундамент, підлоги можна зробити по грунту без армування плити підстави. У цокольному поверсі можна розмістити всі господарські приміщення. Перший і мансардний поверх будуть в такому випадку виключно житловими.
Щодо мансарди – це обов’язковий елемент бюджетного плану, повноцінний поверх нітрохи не функціональніша, але при цьому дорожче.

І це далеко не всі моменти, які необхідно враховувати при бюджетному плануванні, наші фахівці допоможуть Вам підібрати або розробити проект Вашого будинку відповідно до Ваших бажань і бюджетом.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя