Як захистити свій дім від зломщиків?

Безпека приватного будинку – це напевно один з найбільш важливих питань. Кожному з нас не хотілося б повернутися одного разу додому і виявити пропажу цінних речей. Чим менш захищений будинок, тим привабливіший він для зломщиків, так як же захистити свій будинок?

Сигналізація

Перше про що необхідно подбати в заміському будинку, це гучна сигналізація, яка сповістить всю округу про незаконне проникнення в ваш будинок, а заодно і відлякає грабіжників.
Але сигналізація, безумовно, не єдиний засіб захисту будинку, ворота і паркан – це перша перешкода, яке належить подолати зловмисникові. Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів як по набору функцій, так і по стилістичним рішенням.

Двері

Наступне про що необхідно подбати в заміському будинку – це двері. Віддавайте перевагу сталевій конструкції обладнаним протизнімними штирями і прокладками. Важливо що б двері були оздоблені надійними замками різного типу відкривання, які і зовні, і зсередини закриваються на ключ.

Вікна

Установка противзломної фурнітури на вікна з заміною стандартних запірних цапф на грибоподібні допоможе уберегти Ваш будинок від проникнення. Стандартні цапфи дозволяють досить просто і безшумно відкрити вікно зовні. Грибоподібні цапфи міцно зчіплюють вікно з рамою, запобігаючи його взлом.

Ролети і освітлення

Захисні ролети на вікна, двері та гараж, це міцний та надійний захист, вони захистять будинок як від проникнення, так і від несприятливих погодних умов. Також не забувайте про освітлення прибудинкової території. Встановіть у дворі ліхтарі з датчиками руху. Раптове включене освітлення і злодія злякає, і вам просигналізує про непрошених гостей.
Дотримуючись цих порад Ви зможете уберегти Ваш будинок від небажаних гостей.