Главная Технологии

Будівництво будинків із цегли

БУДІВНИЦТВО
БУДИНКІВ ІЗ ЦЕГЛИ

Будівництво будинків із цегли в місті Одеса користується великою популярністю. Це класика, статус, безкомпромісність. Вона вважається найпрестижнішим сучасним будівельним матеріалом.

Основними характеристиками будинку з цегли завжди буде міцність і довговічність. Вони готові прослужити своїм господарям більше 100-150 років. Цифри, перевірені поколіннями. Цегла активно використовується в будівництві як приватних заміських котеджів, так і в багатоповерхових будівлях. Цегляні стіни чудово тримають тепло. В такому котеджі вам буде комфортно в будь-яку погоду і в будь-який час року завдяки створеному ідеальному мікроклімату.

Запитати

Основні плюси будівництва з цегли

Висока міцність

Матеріал може використовуватися в зведенні несучих конструкцій і будівництві багатоповерхових будівель. Структура цегли не пориста, тому вона чудово витримує тиск до 10 МПа.

Надійність і довговічність

Сприйнятливість матеріалу до холоду, дощу, граду, вітру та іншому агресивного впливу навколишнього середовища є вкрай низькою. Якщо побудувати котедж під ключ за всіма нормами, він простоїть без ремонту 100 років.

Екологічність і безпека

Сьогодні в Україні, як і в більшості європейських країн, спостерігається тенденція розвитку ЕКО напрямки. Цегла виробляється з натуральних складових, вона абсолютно екологічна.

Енергоефективність

Завдяки тому, що матеріал нагрівається тривалий час і остигає не так швидко, як брус, наприклад, в будівлі створюється ідеальний мікроклімат в будь-який сезон і без додаткових витрат на опалення або кондиціонування.

Головні переваги будинку з цегли

Будівництво цегляних будинків має безліч сильних сторін, про які
вам буде корисно дізнатися:

 • Фізико-хімічні властивості матеріалу і компактні розміри дозволяють вибирати нестандартні архітектурні рішення і експериментувати з дизайном будівель. В каталозі вас чекає величезна кількість сучасних проектів будинків під ключ в різних архітектурних стилях. Також компанія Сервісбуд пропонує послугу індивідуального проектування. Будуємо будинок вашої мрії.
 • Висока пожежна безпека. Як і будинки з ракушняка в Одесі, цегляні котеджі не запалюються і не горять.
 • Неперевершена біологічна стійкість забезпечує надійний захист матеріалу від проникнення вологи, утворення цвілі, грибка, а також навали комах і гризунів.
 • Ідеальний гідробаланс у приміщенні за допомогою правильно організованої вентиляції.
 • Відсутність необхідності у зовнішніх оздоблювальних роботах. Якщо для будівництва будинку з газобетону обробка є обов’язковою, дачний будиночок з цегли буде розкішно виглядати без будь-якої штукатурки або декоративного покриття.
 • Якісна шумоізоляція без використання додаткових звукоізоляційних матеріалів.
 • У цегляного будинку високі показники морозостійкості. Кількість циклів замерзання у середньому становить 50 F, а це краще, ніж у газобетону.

Які мінуси є у цегляних будинків

Будь-який матеріал і технологія будівництва мають як сильні, так і слабкі сторони. Якщо ви вирішили побудувати будинок з цегли під ключ, вам варто дізнатися їх:

 • Основним недоліком, яким володіють цегляні будинки є досить висока ціна. Побудувати такий котедж недорого у вас навряд чи вийде, проте якщо розглядати високоліквідні інвестиції, це виправдані витрати. Підвищена вартість в порівнянні з будівництвом будинку з керамоблока або газобетону пояснюється великими затратами і кількістю часу, витраченого на укладку цегли. Будівництво має більш тривалі терміни через малі розміри матеріалу та особливості кладки.
 • Необхідність у класичному потужному фундаменті. Вага цегельних блоків більша, ніж ракушняка або газоблоків, тому опора будівлі повинна бути повноцінною і важкою, готовою до великих навантажень. Недорогий стрічковий фундамент підійде для SIP-панельних швидкомонтованих котеджів, які будуються за канадською технологією, але будівництво приватного будинку з цегли зажадає грунтовних підготовчих робіт з облаштування фундаменту
 • Низька енергоефективність. Тут слід відразу зазначити, що цей недолік притаманний повнотілим типам цегли, а їх більш сучасні пустотілі «побратими» здатні дуже ефективно зберігати задану температуру всередині. У будь-якому випадку, при будівництві цегельних стін потрібно застосовувати якісні теплоізоляційні матеріали.
 • Високі показники температурної інерційності знижують енергоефективність споруди, особливо якщо зведення стін проводиться з повнотілої цегли. Такий котедж довго прогрівається, проте і повільно остигає, що вигідно в опалювальний період. Пустотілі сучасні аналоги забезпечують кращий результат збереження температури усередині приміщення. В цілому, якщо ви хочете замовити дачний будинок, куди плануєте приїжджати на вихідні, є сенс побудувати будинок під ключ з SIP-панелей або газобетону. Такі будівлі розігріваються значно швидше і вимагають менше ресурсів.

Повний цикл робіт

Компанія "Сервісубуд" пропонує організацію будівельних робіт повного циклу: від проектування і юридичного оформлення документації до будівельно-монтажних робіт і внутрішньої обробки. Всі етапи висвітлюються в особистому кабінеті на нашому сайті в режимі онлайн.

 1. Підготовчі роботи на земельній ділянці.
 2. Влаштування котловану і створення важкого фундаменту.
 3. План і організація гідроізоляції для захисту від грунтових вод.
 4. Зведення стін з арматурним зміцненням, покрівельного каркаса і перекриттів.
 5. Проведення електрики, водопостачання та інших інженерних комунікацій.
 6. Безпосередньо укладання цегли.
 7. Оздоблювальні роботи.
 8. Встановлення необхідного сантехнічного та іншого обладнання.
 9. Прибирання території від будівельного сміття.

Дивіться також

Будівництво міні готелів

Детальніше

Будівництво баз відпочинку

Детальніше

Будівництво будинків з керамоблоків

Детальніше

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД БУДИНКУ

Ви завжди можете побачити наші проекти і готові будинки, запрошуємо вас на
перегляд. Команда "Сервісбуд" гарантує високу кваліфікацію, досвід та надійну
співпрацю.

Записатися на перегляд