Главная Технологии

Будівництво будинків з керамоблоків

БУДІВНИЦТВО
БУДИНКІВ З
КЕРАМОБЛОКІВ

Будівництво будинків з керамоблоків у місті Одеса стрімко набирає обертів. Новий матеріал, схожий з традиційною цеглою, використовується у будівництві будівель самого різного призначення.

З керамічної цегли можна побудувати міні-готель в Одесі, заміський котедж, магазин, ресторан та інші споруди. Поверховість може бути різна. Це високотехнологічний штучний камінь особливої форми, який використовується у зведенні стін, перекриттів, перегородок та ін. Він виробляється з води і червоної глини за допомогою випалу для отримання «сотової» структури.

Запитати

Основні плюси будівництва з керамоблока

Висока швидкість укладання

Завдяки великим розмірам матеріалу будинки з керамічних блоків будуються значно швидше цегельних. За допомогою пазо-гребної системи стикування спрощено, це плюс як в монтажі, так і в обробці.

Надійність і міцність

Керамічний камінь має чудові показники міцності. Його можна використовувати у створенні несучих конструкцій. Несуча здатність матеріалу дає можливість будувати багатоповерхові будівлі. Посилення конструкції не потрібно.

Енергоефективність

Рівень теплопровідності керамоблоків у 4 рази менший, ніж у цегли, тому котедж нагрівається значно швидше, а витрати на опалення зменшуються. У такому будинку прохолодно влітку й тепло взимку.

Екологічність і безпека

У виробництві кермоблока беруть участь виключно натуральні компоненти: глина, вода, дерев'яна стружка. Будь-які небезпечні для людини хімічні сполуки відсутні у складі.

Головні переваги будинку з керамічних блоків

Класичні цеглини постійно порівнюють з керамічними блоками. Вони стали гідною альтернативою зі своїми техніко-експлуатаційними характеристиками і великими розмірами. Будівництво будинків керамічних блоків має такі переваги:

 • Специфічна будова пустотілих блоків забезпечує їм меншу вагу. А це не тільки спрощує транспортування і монтаж, але і знижує навантаження на фундамент будівлі. Полегшений фундамент — це відчутна економія, витрати можуть скоротитися до 35-40%.
 • Відмінна паропроникність забезпечує якісну природну вентиляцію. Як і в будинках з ракушняка в Одесі, тут «дихаючі» стіни, які створюють сприятливий мікроклімат з оптимальним рівнем вологості.
 • Особлива структура, що зовні нагадує бджолині «соти», зберігає тепло всередині приміщення в зимовий період і не дає блоку нагрітися в спекотну погоду, утримуючи прохолоду без додаткового кондиціонування. Ви можете побудувати будинок з керамічних блоків без додаткової теплоізоляції під ключ і бути впевнені у власному комфорті при будь-якій погоді.
 • Одною з головних переваг, якими володіють всі будинки з керамоблоков є низька ціна. Це більш недорогий будівельний матеріал, ніж цегла, а менша кількість блоків значно скоротить підсумкову вартість проекту.
 • Якісна звукоізоляція завдяки наявності пустот в матеріалі. Ефективне шумопоглинання дозволяє організувати комфорт в будинку без додаткових витрат.
 • Котеджі з керамоблока демонструють низьку сприйнятливість до різких перепадів температур, опадів, ультрафіолетового випромінювання, морозу, вітру та інших несприятливих погодних умов. Зверніть увагу, якщо в будівництві цегельних будинків під ключ, поріг кількості циклів замерзання складає 50, то для котеджів з керміческіх блоків це відмітка мінімальної кількості циклів замерзання-відтавання.
 • Правильна геометрія матеріалу і особлива технологія будівництва полегшують процес не тільки будівельних робіт, але і оздоблювальних. Поверхня фасаду залишиться без нерівностей. Система «шип-паз» і особливі герметичні стики також дозволяють економити на кількості розчину для вертикальних швів.
 • Висока пожежна безпека негорючого матеріалу.
 • Експерти відзначають довговічність будівель. Завдяки технічним і експлуатаційним характеристикам нового матеріалу дачний будиночок з керамічної цегли прослужить своєму господареві більше 50 років.

Які мінуси є у будинків з керамоблоков

Будівництво приватного будинку з керамоблоків має кілька важливих нюансів, які необхідно враховувати в будівництві:

 • При транспортуванні варто подбати про створення всіх умов, щоб уникнути механічних пошкоджень матеріалу, можливих через тендітну пористу структуру.
 • Якщо порівнювати ціну на цегляні будівлі, керамоблок обійдеться відносно недорого, проте, його вартість буде вище, ніж вартість будівництва будинку з газобетону. Відразу відзначимо, у нас є можливість замовити високоякісний керамоблок у надійних постачальників за найвигіднішими цінами в Україні.
 • Будівництво з керамоблоків обов’язково передбачає правильно організовану гідроізоляцію. Оскільки матеріал добре вбирає воду, потрібен план якісної вологозахисту і внутрішнє оздоблення за допомогою штукатурки.

Які існують вимоги до укладання керамоблоков

Для того, щоб будівля прослужила своєму господареві якомога довше, краще проводити будівельні роботи восени, влітку або навесні, коли стовпчик термометра не опускається нижче 5 градусів вище нуля. Використання у кладочному розчині протиморозних добавок негативно позначається на міцності матеріалу і скорочує термін його експлуатації.

Перед укладанням необхідно ідеально вирівняти поверхню для основи за допомогою рівня і нівеліра. Також варто використовувати строго нормоване кількість розчину.

Укладання керамоблоків для зведення зовнішніх стін необхідно починати з кутів за допомогою «теплого» розчину на основі керамзитового піску, цементу, перліту і пемзи. Це робиться для зниження теплопровідності і підвищення енергоефективності конструкції. Для будівництва внутрішніх стін досить традиційного розчину з цементу і піску.

Хочете подивитися наші готові будинки з керамоблока і поспілкуватися з їх власниками? Ми запрошуємо вас на перегляд. Всі проекти в Україні та за кордоном, створені згуртованою командою “Сервісбуд”, — наша гордість. Будуємо як для себе.

Дивіться також

Будівництво будинків з ракушняка

Детальніше

Будівництво міні готелів

Детальніше

Будівництво баз відпочинку

Детальніше

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД БУДИНКУ

Ви завжди можете побачити наші проекти і готові будинки, запрошуємо вас на
перегляд. Команда "Сервісбуд" гарантує високу кваліфікацію, досвід та надійну
співпрацю.

Записатися на перегляд