Главная Технологии

Будівництво будинків з газоблоку

БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ З ГАЗОБЛОКУ

Будинки з газоблоку займають сьогодні перші позиції в місті Одеса. Саме цей матеріал використовується у будівництві більшості приватних котеджів і комерційних будівель.

Це штучний камінь з комірчастою структурою і порами діаметром до 3 мм. З газобетонних блоків проводять зведення стін, вогнестійких споруд, перекриттів, трубопроводів та інших теплоізоляційних конструкцій. Завдяки високій енергоефективності будівництво котеджів під ключ з газоблоку займає 25% будівельного ринку в Україні і понад 65% у Німеччині.

Запитати

Основні плюси будівництва з газобетону

Легкість

Питома вага матеріалу знаходиться у діапазоні від 300 до 1200 кг/м3, в той час, як вага цегли може досягати показників 2000 кг/м3. Таким чином навантаження на фундамент будинку значно нижче, а з ним менші і витрати на фундамент будівлі.

Простота монтажу

Газобетон легко піддається обробці. Технологія будівництва дозволяє свердлити або пиляти їх. Великі габарити спрощують і здешевлюють кладку, а також скорочують терміни будівництва будинків.

Висока міцність матеріалу

Кам'яні блоки виготовляються автоклавним способом під дією високої температури і тиском. Так всередині каменю утворюються мікроскопічні кристали гідросилікату кальцію, вони і відповідають за підвищену міцність.

Якісна теплоізоляція будинку

Будинки з газоблоку демонструють високу енергоефективність. Завдяки специфічній пористій структурі теплоізоляційні властивості блоків дозволяють не створювати додаткову теплоізоляцію в процесі зведення стін.

Що таке газоблок

Газоблок автоклавного твердіння випускається на заводах з високоточним обладнанням. Геометрична точність до міліметра досягається за допомогою повністю автоматизованого циклу виробництва.

До нього входять очищений кварцовий пісок, вода, цемент, вапно і алюмінієвий газообразователь. Типовий цикл виробництва являє собою змішування сухих інгредієнтів, заливку в форму, потім реакцію розчину гідроксиду кальцію з газостворювачем із виділенням водню. Потім обсяг отриманого розчину збільшується і схоплюється. Заготовки попередньо розрізають і проходять подальшу обробку в автоклаві за допомогою водяної пари або у спеціальних сушильних камерах шляхом висушування. Так газобетонний моноліт знаходить свою міцність і твердість, необхідну будь-якому будинку.

Основні переваги будівництва будинку з газоблоку

Чому Україна показує стрімке зростання попиту на будівництво міні-готелів в Одесі, баз відпочинку, частих котеджів і комерційних будівель саме з газоблоку? Назвемо його сильні конкурентні сторони:

  • Економічність. Ціна проектів з газобетону трохи нижче вартості будівництва цегляного будинку під ключ завдяки собівартості матеріалу і специфіці будівельних робіт. Ви можете замовити кошторис будь-якого проекту у наших менеджерів.
  • Енергоефективність будинків. Матеріал демонструє чудові теплоізоляційні властивості і фізико-технічні характеристики завдяки особливому складу. Якщо енергоефективність і економна витрата тепло- і електроресурсів у вас в пріоритеті, побудувати будинок з газоблоку буде правильним рішенням.
  • Теплі та комфортні у будь-яку погоду будинки з газоблоку під ключ не вимагають додаткової теплоізоляції. Але варто враховувати маркування каменю: наприклад, найміцніші блоки D600 B3,5-5 мають підвищену теплопровідність, вони можуть використовуватися в проектах будинків з газоблоку на кілька поверхів, однак за умови правильно організованого теплоізоляційного шару.
  • Це екологічно чистий і безпечний для здоров’я людини матеріал. Він не містить будь-яких шкідливих сполук в своєму складі. У виробництві бере участь виключно натуральна сировину.
  • Високі звукоізоляційні характеристики забезпечують комфорт усередині будинку незалежно від шуму за його стінами.
  • Універсальність плит дають свободу будівельникам і дизайнерам. Можливо як будівництво будинку під ключ з газоблоку, так і зведення парканів, камінів, сходових майданчиків, перекриттів та інших споруд.
  • Максимально точні розміри говорять про високий рівень якості виробництва. Ми будуємо котеджі з матеріалів надійних виробників.
  • Висока вогнетривкість, як і у цегли. Газоблок витримує температуру понад +1200 градусів.
  • Стійкість до морозів і вологи завдяки своїй пористій структурі.

Якщо вибирати між будівництвом своїми руками і професійними послугами будівельної компанії, краще віддати перевагу другому варіанту і побудувати будинок з газоблоку під ключ із залученням кваліфікованих фахівців. Також потрібно приділити особливу увагу гідроізоляції будівлі через підвищену гігроскопічність матеріалу і правильно організованим вантажно-розвантажувальним роботам.

Чим відрізняються піноблоки від газобетону

Часто плутають проекти будинків з газобетону і піноблоків. Це не одне і те ж. У чому відмінності цих двох популярних різновидів пористого бетону:

Максимально точна геометрія плит значно спрощує їх монтаж. При рівній конструкції шов становить не більше 3 мм. А це, в свою чергу, забезпечує максимально ефективну ізоляцію будинку без тепловтрат. Якщо у газоблоків похибка не перевищує 1 мм, то у піноблоків вона дорівнює 3 мм і більше.

Різна гігроскопічність матеріалів зобов’язує замовника серйозно підійти до питання гідроізоляції в будинку. Якщо ви хочете побудувати дачний будиночок під ключ в місцевості, де постійно йдуть дощі, експлуатаційні властивості газоблоку будуть погіршуватися без додаткової гідроізоляції конструкції. У той же час піноблок абсолютно негігроскопічний, тобто вологості він не боїться.

Кількість повітряних бульбашок у блоці різний. Пористість газобетону вище, тому його теплоізоляційні і шумопоглинаючі характеристики краще. Розбіжність невелика.

Якщо говорити про фінансову вигоду, піноблок більш недорогий матеріал, і на будівництво будинків з газобетону буде вище ціна. Однак кошторис кожного проекту необхідно розраховувати індивідуально. У нас є величезна кількість сучасних проектів, реалізація яких може коштувати недорого.

Компанія «Сервісбуд» пропонує свій багаторічний досвід і повний цикл будівельно-монтажних робіт: від проектування і розробки плану комунікацій до монтажу даху та оздоблення. Ви можете подивитися наші готові будинки на екскурсії фірми. Всі етапи будівництва висвітлюються в особистому кабінеті.

Розрахунок вартості послуг

Якість і підхід ідентичні для кожної категорії, вартість
залежить від матеріалів і обсягу робіт

БАЗОВА

8999 грн/м2

Фундамент, каркас, покрівля

Розрахунок вартості

ЕКСТЕР'ЄР

12999 грн/м2

Фундамент, каркас, покрівля
+ Зовнішнє оздоблення

Розрахунок вартості

ІНТЕР'ЄР

16999 грн/м2

Фундамент, каркас, покрівля, зовнішнє оздоблення
+ Комунікації
+ Внутрішнє оздоблення

Розрахунок вартості

Дивіться також

Будівництво будинків з ракушняка

Детальніше

Будівництво будинків з керамоблоків

Детальніше

Будівництво будинків із цегли

Детальніше

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД БУДИНКУ

Ви завжди можете побачити наші проекти і готові будинки, запрошуємо вас на перегляд. Команда "Сервісбуд" гарантує високу кваліфікацію, досвід та надійну співпрацю.

Записатися на перегляд