Главная Технологии

Будівництво міні готелів

БУДІВНИЦТВО МІНІ ГОТЕЛІВ

Будівництво міні готелів під ключ — завжди актуальний і вигідний напрямок для інвестування. Капіталовкладення в готельний бізнес у нашому місті окупаються швидше, ніж у багатьох інших регіонах України.

Одеса — унікальне місто. По-перше, Чорне море, одеський колорит, історичні пам'ятки і неповторний південний настрій щорічно приваблюють тисячі туристів. По-друге, це залізничний центр і великий морський торговий порт з кількома розвинутими галузями промисловості. Тому готельний бізнес тут процвітає, і міні готель завжди буде користуватися попитом в Одесі.

Запитати

Чому будівництво міні готелів — вигідний проект

Специфіка готелю

Різне функціональне призначення міні-готелів дає можливість вужче сегментувати цільову аудиторію і використовувати це для підвищення рентабельності проекту.

Клас закладу

Сьогодні ви можете побудувати міні-готель будь-якого класу: бюджетний, економ, апартаменти або еліт в залежності від рівня сервісу і якості інфраструктури.

Сезонність бізнесу

Зараз на ринку представлені курортні проекти сезонного характеру, які передбачають роботу виключно в літній період, і проекти, що функціонують цілий рік.

Швидка окупність

У порівнянні з будівництвом 10 років тому, терміни окупності значно скоротилися. Раніше мова йшла про 7-9 років для середнього сегмента, сьогодні можна говорити про окупність за 3-4 роки.

Які бувають міні готелі

Активний розвиток готельного бізнесу в Одесі відкриває нові можливості перед сучасними отельєрами. Сьогодні можна побудувати готель декількох типів:

 • Для довгострокового проживання. Жити в орендованій нерухомості — європейська практика. У нашій країні вона набирає обертів. Популярні об’єкти саме маленьких розмірів. Вартість будівництва невеликого готелю завжди буде нижче, ніж ціна зведення великих готельних комплексів, як і термін окупності при ефективному веденні бізнесу і правильно обраному місці розташування.
 • Для короткочасної зупинки. Це транзитний готель, який розташовується, як правило, недалеко від залізничних вокзалів, автостанцій та аеропортів.
 • Для тимчасового проживання. Це сегмент курортних міні готелів і бізнес-готелів. Туристичний розвинений напрямок зробив ці об’єкти найбільш затребуваними і фінансово вигідними. Україна демонструє стрімке зростання попиту на будівництво баз відпочинку під ключ у різних областях.

У туристичній сфері експерти відзначають активний розвиток екологічного спрямування. Українці охоче знайомляться з так званими зеленими готелями, які зводяться за енергозберігаючими технологіями і мають у своїй концепції акцент на природі.

За статистикою швидкобудуюємі міні готелі з газобетону займають перше місце. Головні переваги — якість будівлі та короткі терміни здачі.

Сучасний міні готель: основні етапи будівництва

Будівництво міні готелю під ключ передбачає кілька завдань, які умовно можна розділити наступним чином:

 • Визначення типу проекту, розробка концепції, аналіз конкурентних пропозицій і складання грамотного бізнес-плану із залученням кваліфікованих фахівців.
 • Вибір місця під забудову з урахуванням функціонального призначення готелю і наявної інфраструктури, проведення геологічних досліджень грунту, отримання дозвільних документів і юридичне оформлення угоди.
 • Знайомство з технологіями і сучасними будівельними матеріалами, індивідуальне проектування або вибір типового проекту будинку під ключ з внесенням правок замовника.
 • Безпосередньо будівельно-монтажні роботи. Залежно від того, який обраний матеріал і технологія для будівництва, буде залежати вартість комплексу.
 • Завершальний етап – облаштування. Споруда повинна бути повністю готова до життя: підведена електрика, газ, водопостачання та інші комунікації, оснащення номерів необхідним обладнанням.

Скільки коштує будівництво міні-готелю

На будівництво міні готелів ціна формується виходячи з комплексу складних чинників, аналіз якого проводять кваліфіковані фахівці. Ви можете впевнено довірити цю задачу компанії "Сервісбуд". Ми гарантуємо високу якість результату з будь-яким кошторисом. На формування вартості проекту будуть впливати кілька чинників:

 • Місцезнаходження. Вартість земельних ділянок відрізняється в залежності від віддаленості від центру міста або морського узбережжя. На ціні також позначається рівень розвитку комунікацій, інфраструктури, щільність забудови і конкурентні пропозиції.
 • Індивідуальне проектування. Компанія “Сервісбуд” пропонує великий каталог сучасних практичних проектів. При цьому, кожен клієнт має можливість замовити індивідуальний архітектурний проект з дизайном будь-якої складності.
 • Матеріал. Є кілька основних матеріалів, що використовуються в сучасному будівництві котеджів в Одесі: газобетон, цегла, керамоблок, ракушняк і SIP-панелі.
 • Обсяг. Підсумковий кошторис проекту залежить від комплексу послуг. Наприклад, при будівництві під ключ міні готелю з газобетону стартова ціна становить 8999 грн/м2. Якщо до комплексу додати оздоблювальні роботи, вартість зросте до 12999 грн/м2. Початкова вартість будівництва будинків з газобетонних блоків під ключ з внутрішньою обробкою і проведенням комунікацій становить 16999 грн/м2

Дивіться також

Будівництво будинків з газоблоку

Детальніше

Будівництво будинків з керамоблоків

Детальніше

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД БУДИНКУ

Ви завжди можете побачити наші проекти і готові будинки, запрошуємо вас на
перегляд. Команда "Сервісбуд" гарантує високу кваліфікацію, досвід та надійну
співпрацю.

Записатися на перегляд