Главная Технологии

Будівництво баз відпочинку

БУДІВНИЦТВО БАЗ ВІДПОЧИНКУ

Плануєте побудувати базу відпочинку — ми запропонуємо повний комплекс послуг: від проектування до введення будівель в експлуатацію. Ви гарантовано отримаєте професійний сервіс, високу якість результату і вчасно зданий об'єкт.

Компанія «Сервісбуд» — це кваліфікована команда фахівців різних напрямків з багаторічним досвідом роботи як в Україні, так і в Італії, Чехії, Угорщини, Словаччини та ін. Ми пропонуємо будівництво бази відпочинку під ключ з інформаційно-консультаційною підтримкою замовника протягом всього періоду співпраці.

Запитати

Чому робота з нами — ваша перевага

Якісний результат

Ми використовуємо виключно високоякісні матеріали. Будуємо будинки для бази відпочинку з газобетону, керамоблока, ракушняку та цегли.

Найкраща вартість

Ми пропонуємо привабливі ціни на будівництво різних проектів для відпочиваючих. Вартість будинку, готового до зовнішньої обробки і ремонту починається від 8999 грн / м2.

Чіткі терміни

У більшості проектів сучасних туристичних баз відпочинку це будинки швидкого спорудження. Причина тому менші капіталовкладення і прискорена окупність. У нас найкращі терміни будівництва під ключ: 1 день = 1 квадратний метр.

Енергоефективно

Ми використовуємо енергозберігаючі технології на всіх етапах будівництва. Ви витрачаєте на опалення в 2-3 рази менші суми. Кожен клієнт отримує енергоаудит в подарунок.

З чого можна будувати санаторій або пансіонат

Перед кожним підприємцем, який запланував побудувати турбазу, стоїть ряд важливих завдань: придбання і юридичне оформлення земельної ділянки на морі або в іншому привабливому для туристів місці, підготовка проекту бази відпочинку з розподілом території, грамотний вибір розташування корпусів, їх кількості, поверховості, комплектації і багато інше. Одним з головних рішень буде вибір матеріалу. З чого побудувати санаторій? Компанія Сервісбуд пропонує 4 найпопулярніших матеріали для будівництва:

  • КерамоблокВартість будівництва будинків з керамоблока значно нижче, ніж ціни цегляних будівель. При цьому, дрібнопористий пожаростойкий матеріал за багатьма параметрами схожий з цеглою. Відмінна міцність M100 – M-125 робить можливим багатоповерхове будівництво будинків для бази відпочинку або дитячого табору. Особливості укладання керамоблоків роблять споруду ідеально теплоізольованою.
  • SIP-панелі. Найсучасніший матеріал, який ідеально підійде для малоповерхової бази відпочинку. Канадська технологія будівництва передбачає використання енергоефективних OSB-плит і екологічно чистого утеплювача. За цією системою сьогодні будуються елітні котеджі, малоповерхові розважальні комплекси, кафе, ресторани, виробничі цехи і інша комерційна нерухомість.
  • Газобетон. Матеріал міцний, надійний, довговічний. Екологічно чистий. Демонструє відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.
  • Ракушняк. Одеська область багата пористим вапняком, тому він лідирує в будівництві південних областей України. Відмінна паропроникність дихаючого матеріалу створює ефект природного кондиціонування і зберігає оптимальний рівень вологості. Будинки з ракушняка в Одесі добре витримують високі температури і радіоактивний вплив. У нашому регіоні його можна купити відносно недорого.

Будівельна компанія «Сервісбуд» гарантує організацію повного циклу: індивідуальне проектування бази відпочинку, юридичне оформлення дозвільних документів і введення в експлуатацію, будівельно-монтажні роботи, парк техніки, технагляд, власний склад матеріалів надійних виробників.

Що потрібно для будівництва бази відпочинку

Туристичний бізнес – складний і цікавий напрямок. Для того, щоб домогтися у ньому успіху, потрібно знати правильні відповіді на кілька запитань: де повинна бути розташована база відпочинку, і з яких матеріалів її побудувати, які провести тестові геологічні дослідження грунтів, у кого замовити архітектурний проект будівництва, яким буде розташування будиночків для відпочиваючих і адміністративної будівлі, скільки номерів заплановано в корпусі, і чи буде працювати ваш дитячий табір або пансіонат в зимовий період.

Компанія “Сервісбуд” пропонує комплексне будівництво баз відпочинку з газобетону, ракушняку, цегли і керамоблоков. Ми забезпечуємо всі роботи, матеріали, механізми та логістику. Даємо гарантію 5 років. Всі об’єкти здаються в експлуатацію в чіткі терміни.

Крім цього, є безліч завдань, які можна довірити виключно кваліфікованим професіоналам. Наприклад, проведення газо-, електро-, водопостачання та інших комунікацій. Будівництво під ключ передбачає не тільки проектування та зведення будиночків для туристів, але також будівельні роботи з облаштування території бази відпочинку та підготовки ландшафту для відповідного дозвілля.

Сьогодні у вас є можливість знайти найрізноманітніші проекти баз відпочинку під ключ і скористатися послугою індивідуального проектування.

Смотрите также

Будівництво будинків з газоблоку

Детальніше

Будівництво будинків з ракушняка

Детальніше

Будівництво міні готелів

Детальніше

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД БУДИНКУ

Ви завжди можете побачити наші проекти і готові будинки, запрошуємо вас на
перегляд. Команда "Сервісбуд" гарантує високу кваліфікацію, досвід та надійну
співпрацю.

Записатися на перегляд