7 ознак хорошого земельної ділянки

  1. Цільове призначення ділянки. Будівництво будинку на ділянці регламентується правовими документами на землю. Найбільш вигідним цільовим використанням ділянки є «Індивідуальне житлове будівництво». В такому випадку будівництво можна вести не побоюючись будь-яких проблем, а в майбутньому оформити в новому будинку прописку.
  2. Особливості грунтів. Всі розуміють, що фундамент має витримувати вагу будинку без зрушень і бути надійним. Але при виборі ділянки про це згадують не багато. Важливим фактором при виборі землі під забудову є глибина залягання грунтових вод.Не менш важлива і несуча здатність грунту. Чим вище цей показник, тим краще. Ідеальним для зведення будинків прийнято вважати піщаний грунт.
  3. Форма і ухил ділянки. Чим більше ділянку нагадує квадрат, тим ближче ділянку до ідеалу. Для будівництва будинку краще вибирати рівні майданчики. Чим менше ухил ділянки, тим менше доведеться виконувати дорогих земляних робіт. Добре підходять для будівництва ділянки землі, ухил яких не перевищує 10% з південного боку.
  4. Забезпеченість під’їзними дорогами. Важливо щоб до ділянки був безперешкодний цілорічний проїзд, оскільки життя за містом передбачає часте використання автомобіля.
  5. Забезпеченість інженерними комунікаціями. На ділянці повинні знаходяться необхідні інженерні комунікації, оскільки це дозволить скоротити витрати на підключення до них.
  6. Розвиненість інфраструктури. Якщо ви плануєте жити в будинку цілий рік важливо, щоб по близькості розташовувалася потрібна вам інфраструктура.
  7. Екологічна безпека ділянки. Вибираючи ділянку під забудову, важливо уточнити чи присутні в даній місцевості промислові виробництва, що передають радіосигнали станції, високовольтні лінії і інші, несприятливі для проживання чинники. Варто дізнатися і про чистоту радіаційного фону на ділянці.

А Ви вже вибрали свою ділянку для будівництва будинку? Якщо немає, то телефонуйте прямо зараз за номером +380987702244 або приходьте до нас в офіс за адресою: проспект Маршала Жукова, 47/3, 3 поверх, офіс 23 і наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань.

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя