Яким повинен бути дім сучасної людини?

Сучасний будинок зобов’язаний бути технологічним і економічно вигідним, як в процесі будівництва, так і в процесі експлуатації.

Сучасний будинок – це продуманий до дрібниць функціонал і, звичайно ж, зручності в кожному його квадратному метрі. Сучасний будинок – це екологічність, адже коли будується будинок люди не тільки переїжджають жити за місто, вони хочуть що б їх будинки будувалися з екологічно чистих матеріалів і були енергоефективними, а це дозволить скоротити фінансові витрати не погіршуючи якісні характеристики будинку.

Ну, а що ж зі стилем? Як повинен виглядати сучасний будинок?

Стиль сучасного будинку – це відхід від складних рішень, мінімум стін, максимум простору, повітря, світла. Звичайно ж, є деякі особливості, раніше вважалося, що чим більше в приватному будинку поверхів, тим солідніше і дорожче він виглядає. Але сьогодні все інакше, люди все частіше зупиняються на одноповерхових будівлях, але з високими стелями.

Будинок почав рости не вгору, а вшир.

Сучасні будинки будують орієнтуючись на сторони світла і на природне освітлення. З більш темної сторони мають у своєму розпорядженні технічні приміщення, санвузли, гардеробні, господарські кімнати, а з більш світлої – житлові, роблячи в них панорамні вікна, через які в будинок проникає максимальна кількість природного світла.

Фасад сучасного будинку точно вже не можна назвати нудним, архітектори комбінують дерево, камінь і скло, таким чином створюючи з них неповторні будинки.

Як же не згадати про плоский дах, як в будинках, які будуються в стилі хай-тек, такий дах – це безумовно стильно і зручно, він надає будинку сучасний вигляд, а також це чудова додаткова територія для відпочинку.

Але як можна говорити про якісь стандарти, адже кожен будинок це відображення його господаря, тому вибираючи стиль будинку хтось вибирає класику, а хтось – більш лаконічний сучасний стиль. Тому, можна сказати сучасний будинок – це індивідуальний будинок.