5 причин вибрати газобетон для свого майбутнього будинку

  1. Краща звуко- і теплоізоляція. Автоклавний бетон краще зберігає тепло в порівнянні з цеглою. Його ізоляційні властивості дозволяють йому бути більш енергоефективним, що відмінно підходить для скорочення ваших рахунків за електрику. Також він добре працює як система звукоізоляції, завдяки його закритим повітряним кишенях.
  2. Відмінна вогнестійкість. Газоблок не горить, не вибухає, тому легко забезпечує відповідність вимогам пожежної безпеки. Відомий своїми вогнетривкими властивостями: він здатний протистояти вогню до 4 годин.
  3. Швидкість будівництва. Будівництво з газобетону може зменшити терміни. Блоки набагато більше цегли, що скорочує час кладки.
  4. Екологічність. Газобетон знижує споживання енергії на опалення та охолодження, що завжди корисно для навколишнього середовища. Блок може бути адаптований до вимог на місці, а відходи будівництва можуть повторно експлуатуватися. Ви можете навіть використовувати залишки, щоб побудувати паркан для саду або прикрасити ландшафт.
  5. Міцність. При правильному фундаменті і кладці, виконаної професіоналами, газобетонні будинки легко витримують навантаження аж до трьох поверхів. Використовуйте перемички з газобетону, армовання повинно бути кожен третій ряд і ваш будинок прослужить вам довгі роки.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя