5 головних речей при виборі ділянки під будівництво будинку

 1. Статус землі і можливість забудови
  Вибирайте ділянку з юридичним статусом, який дозволяє вести будівництво на цій землі. Найкраще, якщо ділянка знаходиться на землі поселення. Дачне будівництво можливо і на землях поселень, і на ділянках сільгосппризначення. Будинок можна побудувати і в садівництві.
 2. Комунікації
  Необхідні комунікації – це пристойна дорога, електрика, водопостачання. Дуже бажано – централізований вивіз сміття і туалет (септик).
 3. Екологія
  Уважно вивчіть район, де хочете побудувати будинок. Краще вибирати землю подалі від автотраси і виробництв. Великий плюс – багата рослинність, близькість лісу і водойми. Можете замовити хімічне дослідження грунту – вона зберігає інформацію про те, як її використовували попередні власники.
 4. Вода
  Зверніть увагу на якість води. Дізнайтеся, як глибоко проходить водоносний горизонт. Чим глибше вода, тим вона чистіша, але риття колодязя або свердловини обійдеться вам дорожче з кожним зайвим метром.
 5. Тип грунту
  Тип грунту впливає на вибір фундаменту для майбутнього будинку. Грунт може бути глинистим, піщаним, скелястим, торф’яним – від цього залежить, чи потрібно класти в основу побудови монолітні плити або можна обійтися залізобетонними блоками. Так чи інакше будувати можна на будь-якому з тих ґрунтів. 

А Ви вже вибрали свою ділянку для будівництва будинку? Якщо немає, то телефонуйте прямо зараз за номером +380987702244 або приходьте до нас в офіс за адресою: проспект Маршала Жукова, 47/3, 3 поверх, офіс 23 і наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань.

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя