Цікаві факти про екологічность газобетону

Будучи каменем, газобетон має властивості дерева – він дихає, роблячи проживання в будинку, побудованому з нього, дуже комфортним; люди, що живуть в таких будинках, менше хворіють.
Завдяки високій газопроникності в житло з газобетону встановлюється оптимальний вологий режим, виводяться важкі продукти життєдіяльності людини, які з труднощами видаляються за допомогою звичайної вентиляції.
У деяких регіонах, в силу особливостей будови земної кори, можливо виділення з надр землі важкого радіоактивного газу радону, який має властивість накопичуватися всередині приміщень, що, в свою чергу, пагубно позначається на здоров’ї людини і домашніх тварин (це дуже актуально для сільськогосподарських будівель) .
Вивести радон за допомогою звичайної вентиляції або провітрювання практично неможливо, тому що цей газ дуже важкий, а стіна з газобетону або дерева пропускає його крізь себе безперешкодно.
Таким чином, пористий бетон – це єдиний будівельний матеріал, подібний по своїх екологічних властивостях матеріалу, даного нам природою, – дереву.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя