Підготовчі роботи до початку будівництва приватного будинку

Ми підготували для Вас рекомендації з проведення підготовчих робіт до початку будівництва приватного будинку.
  • Робота з ресурсопостачальними організаціями. Необхідно уточнити у відповідних службах можливість підключення інженерних мереж і комунікацій. Отримана інформація допоможе не тільки скласти проект, в якому буде вказана вся необхідна «начинка», а й передбачити місце для встановлення автономних систем.
  • Геодезичне дослідження. Проведення даного типу робіт, дозволить визначити склад грунту на місці майбутнього будівництва і близькість розташування грунтових вод. Грунтуючись на отриманих даних, ви вже на даному етапі можете вибрати тип фундаменту, передбачити можливість обладнання підвалу, визначитися з кількістю поверхів вашого будинку. Також, інформація про розташування грунтових вод, дозволить вам прийняти рішення щодо джерела водопостачання – свердловина або колодязь.
  • Розробка проекту. Наявність такої документації, допоможе визначитися з оптимальною плануванням, необхідною кількістю будівельних матеріалів, а також істотно полегшить проведення робіт по кладці стін і облаштування покрівлі.
  • План будівельних робіт. Даний вид документації є дуже важливою складовою, без нього ви ризикуєте зіткнутися з великими труднощами, пов’язаними з неодноразовим переробленням одного і того ж виду робіт, що тягне за собою додатковий фінансові витрати.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя