Вимоги до житлового будинку

  • Важливо мати денну та нічну зони. До денної відносять передпокій, вітальню, кухню, їдальню, санвузол, до нічної – спальні і ванні кімнати. Денну зону розташовують ближче до входу в будинок, нічну – подальше від суєти, частіше на другому поверсі.
  • Площа денної зони повинна бути тим більше, чим більше людей проживає в будинку (40-60 м2 для 3-5 чоловік). Якщо приміщення або частина з них об’єднані (наприклад вітальня з передпокою, кухня і їдальня з вітальнею і т. п.), то простір буде здаватися більш просторим.
  • Необхідна площа спальної зони залежить від кількості спалень (50-70 м2 для 3-5 чоловік). Площа кожного приміщення може становити 10-20 м2, але найважливіше, щоб особистою кімнатою, нехай невеликою, був забезпечений кожен член сім’ї. Кількість спалень в ідеалі повинна дорівнювати кількості проживаючих, за винятком тільки господарської спальні, яка розрахована на двох.
  • У будинку, де проживає більше трьох осіб, має бути мінімум два санвузли (5-10 м2) і одна ванна на дві спальні
  • Для повного комфорту в будинку необхідна тераса (10-15 м2). Крім цього, частина площі (10-20 м2) піде на комунікаційні зони (коридори, холи, сходи) і господарські приміщення (комори, гардеробні).

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя