Варіанти оздоблення будинку з газобетону

  • Оштукатурювання зовнішніх стін з газобетонних блоків. Найбільш поширений спосіб зовнішнього оформлення є штукатурка будинку з газобетону з подальшим забарвленням.
  • Застосування цегли в якості облицювального матеріалу. Для тих, хто особливо цінує довговічність конструкції, найкраще підійде цегляне облицювання. Матеріал досить дорогий, проте з його допомогою, конструкція буде залишатися в незмінному вигляді десятки років.
  • Технологія мокрий фасад. Зовнішнє оздоблення будинку з газобетону може бути виконано з використанням технології мокрого фасаду. Назва, звичайно, трохи дивна, але вона не відображає суть методу. Він пов’язаний з оштукатурюванням поверхні, але за певною технологією.
  • Захисне забарвлення. Найбільш бюджетним варіантом є оздоблення фасаду газобетонного будинку шляхом фарбування. Для цієї мети існують спеціальні фактурні фарби, що володіють здатністю паропроникнення.
  • Облаштування вентильованих фасадів. Якщо основними критеріями при виборі обробки для вас є швидкість і відносно низька ціна, то варто звернути увагу на вентильований фасад газобетонного будинку.

Як облицювальний матеріал можуть використовуватися:
– Вагонка
– Сайдинг (вініловий, металевий та інші)
– Блок-хаус
– Фибролит
– Готова фасадна система
– Керамограніт
– Алюмінієві панелі

Як бачите варіантів досить багато, тому вибір за Вас.

Якщо Вам потрібна консультація, телефонуйте:

+38 (098) 770-22-44

Адреса компанії і шоурума:

пр. Маршала Жукова, 47/3, оф. 23

Переходьте на наші соц мережі, підписуйте і будьте в курсі всіх новин

    

Сервісбуд – якісні будинки для сучасного життя